Lidové noviny

Sobota, 26. května 2018
Close
Inzerce
26. 5. 23:21 Aktualizováno Real - Liverpool 3:1. Madridští slaví v Lize mistrů zlatý hattrick
Fotbalisté Realu Madrid slaví potřetí za sebou vítězství v Lize mistrů. Liverpoolu se zranil v prvním poločase střelec Salah, v druhé půli ho potopily dva kiksy brankáře Kariuse.

CHF 22,86 +0,227%
26. 5. 21:29 ŽIVĚ: Real - Liverpool 0:0 v poločase. Hvězda Liverpoolu Salah je ze hry po zákroku Ramose
Fotbaloví fanoušci upínají zrak ke Kyjevu, který v sobotu večer hostí finále Ligy mistrů. Real Madrid v něm usiluje o třetí triumf v řadě, to Liverpool má šanci potvrdit svou znovu získanou pozici mezi evropskou smetánkou. Už po půlhodině musel střídat nejlepší střelec Liverpoolu Mohamed Salah, který se zranil ve střetu s obráncem Realu Sergio Ramosem. Španělům zase o pět minut později vystřídal Carvajal.
26. 5. 19:40 Krmenčík zajistil korunu pro krále střelců, hattrickem zahnal trapnost
Plzeňský útočník Michael Krmenčík se blýskl třemi góly v posledním utkání letošního ročníku fotbalové HET ligy, ve kterém mistr z Plzně vysoko porazil Duklu 5:1. Se šestnácti trefami je tak nejlepším střelcem soutěže.
26. 5. 19:33 ŽIVĚ: Dokoná Real v Lize mistrů zlatý hattrick nebo překvapí Liverpool?
Fotbaloví fanoušci upínají zrak ke Kyjevu, který v sobotu večer hostí finále Ligy mistrů. Real Madrid v něm usiluje o třetí triumf v řadě, to Liverpool má šanci potvrdit svou znovu získanou pozici mezi evropskou smetánkou. Utkání začíná ve 20:45. Článek budeme průběžně aktualizovat.
26. 5. 18:57 Froome je velmi blízko výhře na Giru, stačí mu obkroužit Řím
Cyklista Chris Froome zřejmě jako první Brit vyhraje Giro d’Italia. Před nedělní poslední etapou, v níž se už tradičně nezávodí, má v čele více než čtyřicetisekundový náskok před druhým Nizozemcem Tomem Dumoulinem. Dvacátou etapu ze Susa do Cervinie vyhrál Španěl Mikel Nieve.
26. 5. 18:19 Sparta skončí v lize až pátá, Jihlava sestupuje
Sobotní poslední kolo první fotbalové ligy rozluštilo všechny zbývající tajenky. Za první Plzní udržela druhou příčku Slavia, která zvítězila v Teplicích. Naopak smutní Sparta, která neporazila Bohemians a skončí až na pátém místě. Druhým sestupujícím je kromě Brna Jihlava, která v přímém souboji o sestup doma podlehla Karviné 0:2.
26. 5. 16:16 SLEDUJEME ŽIVĚ: Jablonec útočí na Ligu mistrů, Slavia v Teplicích odpovídá
Sobotní poslední kolo první fotbalové ligy rozluští všechny zbylé tajenky. Rozhodne se o druhém sestupujícím a o tom, v jakém pořadí se týmy umístí na pohárových příčkách. Mistrovská Plzeň vede dvěma rychlými góly Krmenčíka na Dukle. Jablonec doufající ve ztrátu Slavie vede od 14. minuty doma se Slováckem a útočí tak na předkolo Ligy mistrů. Jenže Pražané od 41. minuty vedou v Teplicích.
26. 5. 13:45 Končí fotbalová liga. Jde o poháry i druhého sestupujícího
Sobotní poslední kolo první fotbalové ligy rozluští všechny zbylé tajenky. Rozhodne se o druhém sestupujícím a o tom, v jakém pořadí se týmy umístí na pohárových příčkách. Už před týdnem se stala novým mistrem Plzeň a prvním sestupujícím celkem Brno. Všechny duely mají jednotný výkop v 16:00. Článek pro vás budeme aktualizovat.
26. 5. 12:41 Nezastavitelný Froome ujel všem a je favoritem Gira
Byl to den, jenž bude zapsán mezi legendárními příběhy cyklistické historie. Den úchvatného úniku jediného muže v přetěžkém horském terénu, kterým dokázal převrátit pořadí Gira vzhůru nohama. A takhle se to vše odehrálo.
26. 5. 9:08 LeBron James nezničitelný. Jeho 46 bodů vynutilo pro Cleveland sedmý zápas s Bostonem
O vítězi Východní konference NBA mezi basketbalisty Clevelandu a Bostonu rozhodne až sedmý zápas. Ten šestý vyhráli v pátek pod taktovkou LeBrona Jamese Cavaliers 109:99 a vyrovnali stav série na 3:3. V konferenčním finále stále drží neporazitelnost domácí týmy a rozhodující zápas bude v neděli hostit Boston, který před vlastními diváky nenašel přemožitele v celém dosavadním průběhu play off.
26. 5. 8:00 Zapíše se Real v sobotu do análů? Nebo jej ve finále Ligy mistrů přestřílí Liverpool?