Lidové noviny

Čtvrtek, 20. září 2018
Close
Inzerce
20. 9. 23:17 Ve skupině Slavie remizoval Petrohrad s Kodaní, v jablonecké Kyjev s Astanou
Fotbalisté Dynama Kyjev vstoupili do „jablonecké“ skupiny K Evropské ligy domácí remízou 2:2 s Astanou. Hosté vybojovali bod až gólem z páté minuty nastavení. Ukrajinský tým se za dva týdny představí v Jablonci, který prohrál v Rennes 1:2. Reprezentační brankář Tomáš Vaclík pomohl Seville k vítězství 5:1 nad Lutychem.

CHF 22,81 -0,026%
20. 9. 22:52 Slavia porazila Bordeaux 1:0. Rozhodla Zmrhalova dělovka pod břevno
Fotbalisté Slavie Praha vstoupili do základní skupiny C Evropské ligy domácím vítězstvím 1:0 nad francouzským Bordeaux. Reprízu semifinále tehdejšího Poháru UEFA z roku 1996 rozhodl deset minut před přestávkou povedenou ranou Jaromír Zmrhal. Za hosty odehrál 84 minut bývalý český reprezentant Jaroslav Plašil.
20. 9. 21:24 SLEDUJEME ŽIVĚ: Slavia - Bordeaux 1:0 ve 2. půli. Po brance Zmrhala se Slavia drží
Vrátit vyřazení ze semifinále poháru UEFA chtějí fotbalisté pražské Slavie. V roce 1996 se tým z Edenu (tehdy ze Strahova) utkal s francouzským Bordeaux. Sešívaní po dvou porážkách 0:1 smutnili, nicméně od té doby se žádný český celek nedostal v pohárech dál. Do vedení Slavii poslal Jaromír Zmrhal, který se levou nohou trefil mimo dosah brankáře hostů
20. 9. 21:10 Rennes - Jablonec 2:1. Bod za remízu český tým ztratil v nastaveném čase
Fotbalisté Jablonce odehráli své historicky první utkání v základních skupinách evropských pohárů. Proti Rennes nepředvedli špatný výkon, dlouhou dobu živili naději na bod, nicméně faul v poslední minutě hrací doby znamenal penaltu, kterou proměnil Ben Arfa.
20. 9. 19:21 SLEDUJEME ŽIVĚ: Rennes - Jablonec 1:1 ve 2. půli. Trávník z přímého kopu vyrovnává
Fotbalisté Jablonce hrají své historicky první utkání v základních skupinách evropských pohárů. Hrají s fotbalisty Rennes, za které chytá reprezentační brankář Tomáš Koubek. Z utkání přináší vám server lidovky.cz online přenos.
20. 9. 16:25 Je to největší selhání funkcionářů v tomto století, míní Koukal o rozhodnutí WADA
Bývalý badmintonista Petr Koukal je naštvaný a má pocit, že jeho tříletá práce v komisi sportovců WADA přišla vniveč. Dvojnásobný olympionik tak reagoval na rozhodnutí Světové antidopingové agentury WADA, která na Seychelách odhlasovala zrušení suspendace ruské agentury RUSADA.
20. 9. 16:25 Aktualizováno WADA zrušila suspendaci Ruské antidopingové agentury, Kejval s tím souhlasí
Světová antidopingová agentura WADA zrušila suspendaci ruské agentury RUSADA kvůli systematickému a státem řízenému dopingu, která trvala téměř tři roky. Z dvanáctičlenného výkonného výboru hlasovalo dnes na Seychelách pro její opětovné uznání devět členů včetně Jiřího Kejvala, dva byli proti a jeden se zdržel.
20. 9. 10:00 Startuje druhý ročník Laver Cupu. Představí se Federer, Djokovič či Anderson
Zatímco ostatní tenisté zůstali na americké půdě, jeho čekala předlouhá cesta letadlem. Rod Laver napěchoval kufr oblečením, přibalil knihy na cestu a vyrazil směr Chicago. V dějišti pompézního turnaje, jenž nese název právě po této tenisové legendě, poté prohlásil: „Tak mě tady máte, jsem celý váš.“
20. 9. 8:00 Čína investovala do sportu 3 miliardy. Když se zapojíme do dění, můžeme podpořit rozvoj, ví komisař NHL Bettman
Jak se rozrůstají přípravné zápasy NHL v Číně, tak má tato organizace stále větší a větší zájem o růst hokeje v této zemi. Důvodem jsou hlavně Zimní olympijské hry v roce 2022 v Pekingu.
20. 9. 7:15 Jablonec nastoupí poprvé v základní skupině evropských pohárů, Slavia chce odvetu za semifinále poháru UEFA
Po Plzni začnou dnes cestu základními skupinami evropských pohárů také fotbalisté Slavie a Jablonce. A shodně duely proti týmům ze země úřadujících světových šampionů – z Francie.
20. 9. 6:00 Krmenčík je pro nás klíčovým hráčem. Jsme rádi, že v létě zůstal, oceňoval jeho kvality Vrba
Trenér Pavel Vrba označil výkon plzeňských fotbalistů v prvním poločase úvodního utkání skupiny Ligy mistrů s CSKA Moskva za jeden z nejlepších, co kdy pod jeho vedením předvedli. Litoval, že Západočeši v nastavení druhého dějství dopustili penaltu, po které soupeř srovnal na 2:2. Věří však, že český šampion po remíze na úvod skupiny nakonec obsadí třetí místo v tabulce, stejně jako se mu to povedlo při premiéře v prestižní soutěži.