Zpět Lidové noviny Úterý, 30. června 2020
Hledat Rubriky 30. 6.

Lidové noviny

Úterý, 30. června 2020
Close
Inzerce
30. 6. 20:11 Americká odysea Jakuba Dombeka aneb story nehrajícího hráče, který stále doufá ve splnění snu
Lidové noviny
Říct, že je Jakub Dombek pechfógl, by bylo ještě hrubým podceněním situace. Už to, že stále působí v podkošovém světě, je spíš nebývalá souhra nebývalých okolností. Již třikrát totiž s basketbalem skončil, aby s ním čtyřikrát začínal.
 To se mi líbí Odpovědět

Komentáře

Zatím žádný komentář...
Kurzy měn
EUR 26,28 +0,293%
USD 22,24 +0,513%
CHF 24,32 -0,127%
30. 6. 19:46 Jídelníček podle Stloukala? Riziko. Lékařka vyvrací rady kouče z nahrávky
Lidové noviny
Vulgární projev hokejového trenéra Martina Stloukala k mladíkům Techniky Brno už byl probíraný ze všech stran. Nyní došla řada i na jeho rady ohledně stravy hráčů. Po kritice rodičů i odborníků požádal svaz požádal lékařku o zhodnocení Stloukalových svérázných doporučení týkajících se výživy chlapců. Lékařka vyvrátila několik nepravd, kterých se Stloukal na nahrávce dopustil.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 18:24 Dobrá akce, dej si tam tělo! Šilhavý vyměnil reprezentaci za trénink s dětmi
Lidové noviny
Zahrál si s dětmi na dvě brány, povzbuzoval je, chválil. „Dobře, to byla paráda!“ zahlásil, když jeden z přítomných poslal míč do šibenice. „Trenér nároďáku nemůže být fanoušek,“ reagoval zase na zvídavou otázku o klubové náklonnosti. Fotbaloví špunti v Nymburce měli prvotřídní zážitek – Jaroslav Šilhavý s nimi strávil celé dopoledne.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 15:38 Limberský se podělil o šťastnou novinu. Stal se potřetí otcem, narodila se mu dcera Lilien
Lidové noviny
Plzeňský fotbalista David Limberský je trojnásobným otcem. Šestatřicetiletý obránce má druhou dceru, kterou s manželkou Lenkou pojmenovali Lilien.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 14:36 Uskuteční se? Většina obyvatel Tokia olympijské hry nechce ani v náhradním termínu
Lidové noviny
Obyvatelé Tokia nejsou příliš nakloněni tomu, aby jejich město příští rok hostilo odložené olympijské hry. Pro zrušení, nebo další odložení obří sportovní akce se ve víkendovém průzkumu vyjádřilo 51,7 procenta dotázaných. Naopak 46,3 procenta respondentů by rádo vidělo olympijské hry v náhradním termínu od 23. července 2021.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 13:30 VIDEO: Baník kope za slepice. Fotbalisté Ostravy bojují proti klecovým chovům svérázným způsobem
Lidové noviny
Fotbalisté Baníku natočili video, které má bojovat proti klecovým chovům slepic. Připojili se tak originálním způsobem k iniciativě a hlásí do světa: Baník kope za slepice!
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 10:46 Finále poháru bude. S řadou omezení a s méně diváky, hráči si medaile převezmou sami
Lidové noviny
Vrchol domácího poháru se uskuteční v Liberci již ve středu, zatím ho ale provází řada komplikací. Mimo jiné proto, že v místě konání je jedno z nových ohnisek koronaviru v Česku.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 9:52 Fotbalistu Derby Wisdoma přepadli v Liverpoolu. Byl pobodán a leží v nemocnici
Lidové noviny
Fotbalista Derby County Andre Wisdom se stal obětí loupežného přepadení v Liverpoolu, při kterém byl pobodán. Sedmadvacetiletý anglický obránce je v nemocnici. Jeho stav je podle anglického druholigového klubu stabilizovaný.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 9:00 Aktualizováno Pražský maraton se nepoběží ani na podzim. Organizátor závody v hlavním městě zrušil
Lidové noviny
Praha bude letos bez tradičních běžeckých klání. Jeden z předních pořadatelů elitních vytrvaleckých závodů RunCzech oznámil, že byl nucen zrušit veškeré akce v hlavním městě. „Musím s těžkým srdcem oznámit, že z důvodu omezení jsme pro rok 2020 nuceni zrušit tři naše pražské závody: Volkswagen Maraton Praha, Sportisimo 1/2Maraton Praha a Birell Grand Prix Praha,“ napsal ve veřejném dopise předseda organizačního výboru Carlo Capalbo.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 6:48 Ve stopách Nedvěda. Češka září v Juventusu, v černobílém dresu skórovala ve všech soutěžích
Lidové noviny
Je jí dvacet let a už se stihla zapsat do paměti českých a hlavně italských fanoušků. Útočnice Andrea Stašková hraje fotbal od svých čtyř let a letos má za sebou první sezonu v dresu italského Juventusu. A svými výkony nadchla Pavla Nedvěda, krajana, viceprezidenta a klubovou legendu.
 To se mi líbí Odpovědět
30. 6. 5:00 Texas mě překvapil, pořád tu jsou místa, kam černí nemohou, rozčiluje fotbalistu Ondráška v USA
Lidové noviny
Americký sen žije naplno. Poslední dny má však těžší. Koronavirus, rasismus, ale i velká auta a klobouky. Český reprezentant Zdeněk Ondrášek (31), je velký fotbalový cestovatel. Po štacích v Norsku a Polsku se i díky agentuře Global Sports vydal do Ameriky, kde kope za texaský Dallas v MLS.
 To se mi líbí Odpovědět
Nahoru

Nastavení data

Dnes je Neděle, 9. srpna 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Zavřít

S používání webových stránek newsbelow.cz, souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat